MÖBLER / Bord / Matsalsbord 4958348
nr 495 8348
Matsalsbord
50-tal, NK, 1 ilägg (60cm), Dia: 120 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 12 november 2007
kl 16:21:13
500 kr
1.500 kr
600 kr
1.700 kr