MÖBLER / Bord / Matsalsbord 4958348

nr 495 8348

Matsalsbord

50-tal, NK, 1 ilägg (60cm), Dia: 120 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 12 november 2007
kl 16:21:13